Aerobní lekce

Aerobní cvičení je výborné na redukci váhy, zvyšuje celkovou fyzickou kondici a pomáhá komplexně tvarovat celé tělo. Navíc vám cvičení vyplaví velké množství endorfinů, které vám zajistí psychickou pohodu a zbaví vás stresu.

Aerobic
Classic


Lekce v tyto dny:
ST

Kalanetika


Lekce v tyto dny:
PO

Bosu


Lekce v tyto dny:
UT / ST / CT / SO / NE

Kondiční cvičení při hudbě, zaměřené na choreografii s vyšší či nižší intenzitou zátěže. Klade vyšší nárok na srdečně cévní aparát, zvyšuje fyzickou zdatnost, dochází ke spalování tuků.

Při kalanetickém cvičení svaly napínáte a současně protahujete, zvětšujete tak pružnost a sílu i těch svalových skupin, které v běžném životě příliš nezapojujete.

Jedinečné balanční cvičení, vhodné pro všechny věkové kategorie od úplných začátečníků po trénované atlety.

DanceAerobic


Lekce v tyto dny:
PA

Bodystyling


Lekce v tyto dny:
PA

Bosu Cardio


Lekce v tyto dny:
PO

Lekce aerobicu s přidáním tanečních prvků, náročnější choreografie. Hodina s vyšší intenzitou zatížení.

Kondiční a posilovací cvičení s využitím zátěže – činky, gumičky. Lekce zaměřená na celkové formování postavy.

Dynamické cvičení, zaměřené na cardio cviky, jako jsou např. nášlapy na bosu, výpady, podřepy. Lekce mohou být doplněny také o cvičení tabata. Druhá část je zaměřena na posilování hýždí, břicha a paží.

Fitball


Lekce v tyto dny:
NE

Jumping


Lekce v tyto dny:
UT / CT / SO

Taebo


Lekce v tyto dny:
PO

Cvičení na velkých míčích, patří mezi aerobní hodiny, při kterých se maximálně šetří kloubní systém našeho těla. Fitball je výborný na zlepšení rovnováhy a procvičení vnitřních břišních svalů.

Aerobní cvičení založené na skákání na trampolínkách za doprovodu hudby. Posílení hlubokých zádových svalů a svalů pánevního dna. Pozitivní účinky na krevní oběh a lymfatický systém.

Intenzivní skupinové cvičení, které vychází z prvků bojových umění a je doprovázeno velmi rychlou motivační hudbou. Redukuje tělesnou hmotnost, zvyšuje svalovou sílu a zpevňuje tělo.

Jóga a cvičení pro děti

Power Jóga


Lekce v tyto dny:
PO / UT

Jógalates


Lekce v tyto dny:
CT

Cvičení pro rodiče s dětmi


Lekce v tyto dny:
CT

Power jóga představuje moderní cvičební styl budoucnosti. Cvičení využívá pozic klasické jógy, ale je obohaceno o prvky moderní a jedná se o dynamickou formu cvičení. Pozice v Power józe se tedy dynamicky střídají a důraz je kladen hlavně na sílu a ohebnost.

Spojení Power jógy, Hathajógy a Pilates. Cvičení zaměřené na zpevnění a protažení celého těla. Skvělé kompenzační cvičení po náročném dni v práci. Posílení středu těla a uvolnění zad.

Hodiny rozděleny podle věku dítěte
I. kategori 1-2 roky – II. kategorie 2-4 roky
– Vedení a dohled kvalifikované lektorky
– Individuální přístup
– Podpora zdravého psychomotorického vývojeVašeho dítěte
– Vhodná fyzická průprava pro Vašeho budoucího malého sportovce
– Cvičební pomůcky: překážkové dráhy, balóny, tunely, kruhy, padáky, podložky.
Během hodin si děti za pomocí básniček, říkanek, písniček, pohybových her a nenuceného cvičení zdokonalují hrubou i jemnou motoriku, protáhnou si tělo a „vyřádí se“ pod odborným dohledem kvalifikované lektorky s dlouholetou praxí nejen se cvičením s dětmi.
První hodina zájemce je vždy zkušební a zdarma!

Fitness lekce

TRX


Lekce v tyto dny:
PO / UT / ST / CT

Tabata / Core


Lekce v tyto dny:
ST

Full BodyTraining


Lekce v tyto dny:
PA

Funkční trénink na závěsném systému pro ženy i muže. Využití váhy vlastního těla. Posilování celého těla a hlubokého stabilizačního systému. Střídání intervalů zatížení a odpočinku.

Lekce formou intervalového tréninku. Cvičení pro ženy i muže, zaměřené na zpevnění středu těla a zlepšení rovnováhy, cílené svalové skupiny – břicho, záda, nohy, hýždě, hluboký stabilizační systém, ideální pro formování postavy a spalování tuku. Kombinace aerobních a posilovacích cviků, cvičení s vlastní váhou těla, bosu, velkými míči, expandery.

Lekce formou kruhového tréninku či tabaty pro ženy i muže. Ideální pro formování postavy a spalování tuku, kombinace aerobních a posilovacích cviků, cvičení s činkami, bosu, velkými míči i vlastní vahou těla. Střídání intenzity cvičení.

Kruhový trénink


Lekce v tyto dny:
CT

Lekce formou kruhového tréninku pro ženy i muže. Na několika stanovištích procvičení celého těla. Ideální pro formování postavy a spalování tuku, kombinace aerobních a posilovacích cviků, cvičení s činkami, bosu, velkými míči i vlastní vahou těla. Střídání intenzity cvičení.

Služby

Posilovna


Vstup do fitness od 75 Kč

Cardio zóna


Vstup do fitness od 75 Kč

Workout


Vstup do fitness od 75 Kč

Naše fitness a wellness centrum disponuje prostornou cvičební plochou s cardio a workout zónou. Posilovna je kompletně vybavena posilovacími stroji firmy Teca a Grün Sport. V příjemném klimatizovaném prostředí můžete získat také informace o tréninku, výživě a jejich doplňcích.

Cardio zóna je kompletně vybavena profesionálními stroji firem HI-POWER a Star Trac. Naše cardio zóna disponuje běžeckými trenažery, crosstrainery, steppery, rotopedy, stacionárními koly nebo veslovacím trenažerem.

Workoutová konstrukce od společnosti VAS-Construct je dokonale propracovaná, samostatně stojící a určená až pro šest cvičících. Jedná se o cvičení s vlastní váhou těla a obtížnost si každý volí dle svých individuálních schopností a dovedností.

Osobní trenér


Cena je individuální dle trenéra

Fitbar


Vstup do fitness od 75 Kč

Sauna


Vstup do sauny od 75 Kč

Každý potřebuje individuální přístup, a to působení osobního trenéra splňuje v maximální míře. S trenérem se naučíte správně cvičit v posilovně, poznat své vlastní tělo, získáte informace z oblasti zdravého životního stylu a správného stravování.

Fitbar je součástí recepce a jeho obsluha Vám kromě klasické nabídky poradí i při výběru sportovních nápojů, koktejlů a doplňků sportovní výživy. Široký sortiment fitness suplementů, doplňků stravy a občerstvení. Součástí je také relaxační zóna, kde se můžete u drinku pobavit s přáteli.

Sauna je výborný způsob, jak se po tréninku uvolnit a získat novou energii. Sauna disponuje relaxační místností s lehátky a se sprchami. Provozní doba je ve všedních dnech od 16 – 21 hod. a o víkendech od 16 do 20 hod. Sauna je společná pro muže i ženy, ale lze si rezervovat soukromou saunu mimo provozní dobu.

Masáže


Ceny jsou individuální dle masérů

Solárium


Cena 1 min. od 11 Kč

Vacushape


Cena za lekci od 100 Kč

Chcete zastavit čas, uvolnit zatuhlé svaly po cvičení, nebo jen relaxovat? Nabízíme vám masáže pod vedením zkušených masérů. Masáže jsou starověké umění léčivých, systematicky prováděných doteků, které obnovují rovnováhu fyzického a psychického zdraví jedince.

Horizontální solárium firmy Ergoline, která preferuje kvalitu před kvantitou. Opalování v našem solariu je vhodné pro všechny věkové skupiny bez rozdílu pohlaví. Ve Fit4fun můžete začít chytat bronz třeba i v zimě.

Cvičení ve VacuShape probíhá 30 minut chůzí na běžeckém pásu v podtlakové kabině. VacuShape podporuje činnost lymfatického systému dolní části těla, zajišťuje lepší odvádění odpadních produktů. Pleť je při pravidelné aplikaci hladší a jemnější. Více info na www.wellnessprofi.cz.