Fitness a wellness club FIT4FUN Hradec Králové

Fitness a welness centrum Fit4Fun Hradec Králové nabízí profesionální služby klientům v plně klimatizovaných prostorách od roku 2003 o celkové rozloze 900 m2. Najdete nás v obchodním centru Orlice Shopping Park Hradec Králové. Nedílnou součástí obchodního centra je také hypermarket Albert, restaurace, kavárna, parkoviště a nový dětský koutek.

Součástí klimatizovaného fitness a wellness centra je rozsáhlá posilovna, cardio a workout zóna, horizontální solárium, sauna, horolezecká stěna, Vacushape a dva aerobní sály s pestrým výběrem aerobního a kondičního cvičení, spinningu a TRX lekcí. využít můžete také služeb našeho maséra nebo osobního trenéra.

Od května roku 2010 jsme otevřeli nové Fitness centrum Fit4Fun na nově vybudovaném letním koupališti Flošna v Hradci Králové, kde kromě venkovních vyhřívaných bazénů, tobogánů a skluzavek, můžete využít i Wellness studia, masáží, parní komory, sauny a NeoQi vany. V areálu je i restaurace, bar, bowling a squash.

S důrazem na individuální přístup ke každému klientovi, v příjemném a čistém prostředí se širokou nabídkou kvalitních služeb a s kvalifikovanými instruktory a lektory, je krédem Fitness a wellness clubu Fit4fun Hradec Králové zajistit maximální spokojenost všech svých klientů.

.. nemusíš cvičit sám, můžeš přijít k nám do Fit4Fun

onas

Bude se Vám u nás líbit

Dárkové
poukazy

Udělej radost svým blízkým dárkovým poukazem na služby ve Fit4Fun. K narozeninám, svátku, pod stromeček, k výročí, jako svatební dar nebo jen tak pro radost. Certifikát uplatníte při všech příležitostech.

Dárkové certifikáty poskytujeme na veškeré služby ve Fit4fun. Je na nich uvedena částka, časová platnost a unikátní kód. Na přání je na ně možné nechat napsat jedinečný text, například věnování. Darkový certifikát lze zakoupit na recepci Fit4fun.

Nabídka
služeb pro Vás

U nás si vybere opravdu každý. Pokud máte zájem o kondiční cvičení nabízíme Vám např. Funkční a kruhový trénink, TRX, FBT, Core, Deep Work, Dynamic Tabata, Tae bo, aj.

Pokud máte zájem o aerobní cvičení můžete si u nás vybrat např. Dance Aerobic, Bosu, Fitball, Power Yoga, Dynamic Yoga, Pilates, Kalanetika, Bodystyling, Jumping, Slide Board, Cvičení pro maminky, Spinning, aj.

Ke každému vstupu, ať už do fitness nebo na jednotlivé lekce máte od nás možnost ZDARMA využít Saunu.

Studentské
výhody

Samozřejmě podporujeme také studenty a po předložení studentského průkazu poskytujeme na všechny naše služby zvýhodněné vstupné.

Fit4Fun nabízí také speciální nabídky pro školy a sportovní týmy. Zvýhodněné vstupné při množstevní slevě. Možnost využití soukromých aerobních cvičení nebo spinningu. Nutná telefonická rezervace.

Nabídka
pro firmy

Zaměstnavatel přispívá na cvičení a regeneraci svým zaměstnancům, zvyšuje motivaci a jejich loajalitu vůči společnosti, zlepšuje pracovní morálku nebo zvyšuje produktivitu pracovních výkonů.

Nabízíme několik variant firemních programů pro velké i menší společnosti. Od jednorázových návštěv, přes zvýhodněné permanentky, až po dlouhodobé členské karty. Samozřejmostí je měsíční reporting využívání služeb.

Kontaktujte nás →

Partneři